small logo real estate

12 euro m2

AMBIENTE BIZNESI PER QIRA

Shpërndaje:

Facebook
WhatsApp
Twitter

Përshkrim i pronës

Jepet me qira ndërtesa 5 katëshe e sapo përfunduar në Tiranë rruga “kuvajt” në një pozicion shumë të favorshëm me rrugën e Elbasanit. E organizuar sipas kateve: Kati 1 250 m2 Kati 2 450 m2 Kati 3 450 m2 Kati 4 450 m2 Kati 5 250 m2 Sipërfaqe totale 1850 m2 Çmimi 12 € m2 Gjithashtu ofrohen dhe poste parkimi me qira në katin -2. Ndërtesa është e përshtatshme zyra , klinika mjeksore, bank apo cdo lloj biznesi i cili korkon një ambient të qetë dhe pranë qytetit të Tiranës. Për informacion apo vizitë në pronë ju mund të na kontaktoni në: + 355 688 321 106

Specifikime

Foto Galeri

Vendndodhja në hartë

Prona të ngjashme

APARTAMENT 1+1 55 m2 Durrës

37000

Vilë në VORË,

280000

Apartament 1+1 “Shkëmbi Kavajës” Durrës

52000

SHITET apartamenti 5+1 në rrugën PJETËR BUDI Tiranë.

210000

Shiten DYQANE

I DISKUTUESHEM

SHITET SHTEPIA 480 M2

250000

Na shkruani