small logo real estate

SHITUR

Apartament 2+1 “Shkolla e Kuqe” Tirane

Shpërndaje:

Facebook
WhatsApp
Twitter

Përshkrim i pronës

Apartament ne shitje prane shkolles se kuqe, Tirane 2+1,82 m2 bruto dhe 69 m2 neto. Orientimi Jug-Lindje Kati 2 banimi Me certificate pronesie Ndertim i vitit  2019

Specifikime

Foto Galeri

Vendndodhja në hartë

Prona të ngjashme

SHITET Apartament 1+1 64 m2 “fiori di bosco”

I DISKUTUESHEM

Apartament 2+1+2 per Qira, “Fiori di Bosco” Tirane

700 euro/muaj

TOKE NE GJIRIN E LALEZIT

I DISKUTUESHEM

Toke TRUALL ne Sarande

I DISKUTUESHEM

LAKE VIEW TIRANE

I DISKUTUESHEM

Rruga e Kosovarëve, Tirane shitet Ap. 2+1

238 000 Euro

Na shkruani

Kontakt Form