small logo real estate

1340 EURO

Apartament 2+1 “Shkolla e Kuqe” Tirane

Shpërndaje:

Facebook
WhatsApp
Twitter

Përshkrim i pronës

Apartament ne shitje prane shkolles se kuqe, Tirane 2+1,82 m2 bruto dhe 69 m2 neto. Orientimi Jug-Lindje Kati 2 banimi Me certificate pronesie Ndertim i vitit  2019

Specifikime

Foto Galeri

Vendndodhja në hartë

Prona të ngjashme

APARTAMENT 1+1 55 m2 Durrës

37000

Vilë në VORË,

280000

Apartament 1+1 “Shkëmbi Kavajës” Durrës

52000

SHITET apartamenti 5+1 në rrugën PJETËR BUDI Tiranë.

210000

Shiten DYQANE

I DISKUTUESHEM

SHITET SHTEPIA 480 M2

250000

Na shkruani