small logo real estate

700 euro/muaj

Apartament 2+1+2 per Qira, “Fiori di Bosco” Tirane

Shpërndaje:

Facebook
WhatsApp
Twitter

Përshkrim i pronës

Apartament 2+1+2 per Qira, “Fiori di Bosco” Tirane jepet me qira apartamenti 2+1+2 ne kompleksin “fiori di bosco” Tirane. me nje siperfaqe 105 m2. i mobiluar dhe me post Parkimi. per me shume : 0688 321 106

Specifikime

Foto Galeri

Vendndodhja në hartë

Prona të ngjashme

SHITET Apartament 1+1 64 m2 “fiori di bosco”

I DISKUTUESHEM

Apartament 2+1+2 per Qira, “Fiori di Bosco” Tirane

700 euro/muaj

TOKE NE GJIRIN E LALEZIT

I DISKUTUESHEM

Toke TRUALL ne Sarande

I DISKUTUESHEM

LAKE VIEW TIRANE

I DISKUTUESHEM

Rruga e Kosovarëve, Tirane shitet Ap. 2+1

238 000 Euro

Na shkruani

Kontakt Form