small logo real estate

SHITUR

APARTMENT 2+1 90 m2 “fiori di bosco” Tirane

Shpërndaje:

Facebook
WhatsApp
Twitter

Përshkrim i pronës

Shitet Apartamenti 2+1+2 Kompleksi “fiori di bosco “TIRANE I arreduar dhe pajisur me çertifikatë pronësie. Sip 90 m2, kati 1, Lindje Çmimi 127 mijë € Cel: 0688 321 106

Specifikime

Foto Galeri

Vendndodhja në hartë

Prona të ngjashme

APARTAMENT 1+1 55 m2 Durrës

37000

Vilë në VORË,

280000

Apartament 1+1 “Shkëmbi Kavajës” Durrës

52000

SHITET apartamenti 5+1 në rrugën PJETËR BUDI Tiranë.

210000

Shiten DYQANE

I DISKUTUESHEM

SHITET SHTEPIA 480 M2

250000

Na shkruani