small logo real estate

42 000 Euro

Sarande apartament 1+1 ne shitje.

Shpërndaje:

Facebook
WhatsApp
Twitter

Përshkrim i pronës

SARANDË apartament 1+1 në shitje 63 m2 sipërfaqe, i mobiluar dhe me çertifikatë pronësie. Kati 1 banim dhe vetëm 70 m larg nga deti. Çmimi 42 000 € Për më shumë info tel: +355 688 321 106

Specifikime

Foto Galeri

Vendndodhja në hartë

Prona të ngjashme

TOKE NE GJIRIN E LALEZIT

I DISKUTUESHEM

Toke TRUALL ne Sarande

I DISKUTUESHEM

LAKE VIEW TIRANE

I DISKUTUESHEM

Rruga e Kosovarëve, Tirane shitet Ap. 2+1

238 000 Euro

APARTAMENT 1+1 55 m2 Durrës

37000

Vilë në VORË,

280000

Na shkruani

Kontakt Form