small logo real estate

I DISKUTUESHEM

Shiten DYQANE

Shpërndaje:

Facebook
WhatsApp
Twitter

Përshkrim i pronës

Shiten DYQANE pranë shkollës “1 Qershori” TIRANË, me sipërfaqe: 53 m2 56 m2 dhe 148 m2 ÇMIMI SIPAS KERKESES, PRANOJME DHE NDERRIME Cel: 0688 321 106

Specifikime

Foto Galeri

Vendndodhja në hartë

Prona të ngjashme

SHITET Apartament 1+1 64 m2 “fiori di bosco”

I DISKUTUESHEM

Apartament 2+1+2 per Qira, “Fiori di Bosco” Tirane

700 euro/muaj

TOKE NE GJIRIN E LALEZIT

I DISKUTUESHEM

Toke TRUALL ne Sarande

I DISKUTUESHEM

LAKE VIEW TIRANE

I DISKUTUESHEM

Rruga e Kosovarëve, Tirane shitet Ap. 2+1

238 000 Euro

Na shkruani

Kontakt Form