small logo real estate

210000

SHITET apartamenti 5+1 në rrugën PJETËR BUDI Tiranë.

Shpërndaje:

Facebook
WhatsApp
Twitter

Përshkrim i pronës

SHITET apartamenti 5+1 në rrugën PJETËR BUDI Tiranë. Vetëm 1 km larg qëndrës së Tiranës dhe 200 m pas ambasadës Amerikane. Me sipërfaqe 156 m2, me çertifikatë pronësie. Në katin e dytë të një pallati egzistues. I përshatur jo vetëm për banim por dhe për biznes pasi mund të krijohet akses direkt me rrugën kryesore siç e ka patur para disa kohësh. Për më shumë info: Cel/WhatsApp + 355 688 321 106

Specifikime

Foto Galeri

Vendndodhja në hartë

Prona të ngjashme

SHITET Apartament 1+1 64 m2 “fiori di bosco”

I DISKUTUESHEM

Apartament 2+1+2 per Qira, “Fiori di Bosco” Tirane

700 euro/muaj

TOKE NE GJIRIN E LALEZIT

I DISKUTUESHEM

Toke TRUALL ne Sarande

I DISKUTUESHEM

LAKE VIEW TIRANE

I DISKUTUESHEM

Rruga e Kosovarëve, Tirane shitet Ap. 2+1

238 000 Euro

Na shkruani

Kontakt Form