small logo real estate

230 000 euro

SHITET DYQANI 54 m2 + 90 m2 Verande

Shpërndaje:

Facebook
WhatsApp
Twitter

Përshkrim i pronës

SHITET DYQANI 54 m2 Rruga Haxhi Hysen Dalliu, pranë ish stacionit të trenit Tiranë Ndërtim i ri Sipërfaqe 54 m2 e brëndshme dhe 90 m2 verandë.Pajisur me çertifikatë pronësie përfshirë dhe veranda prej 90 m2. Cel: 0688 321 106

Specifikime

Foto Galeri

Vendndodhja në hartë

Prona të ngjashme

Rruga e Kosovarëve, Tirane shitet Ap. 2+1

238 000 Euro

APARTAMENT 1+1 55 m2 Durrës

37000

Vilë në VORË,

280000

Apartament 1+1 “Shkëmbi Kavajës” Durrës

52000

SHITET apartamenti 5+1 në rrugën PJETËR BUDI Tiranë.

210000

Shiten DYQANE

I DISKUTUESHEM

Na shkruani

Kontakt Form