small logo real estate

300000

SHITET SHTEPIA 480 M2

Shpërndaje:

Facebook
WhatsApp
Twitter

Përshkrim i pronës

Shitet shpëpia 2 katëshe. Sipërfaqe e mdërtuar 480 m2 dhe tokë 633 m2. Rruga “ tre vëllezërit Kondi” Tirane pranë rezidencës amerikane. Me hipotekë Çmimi 300 000 € Cel/WhatsApp +355 688 321 106

Specifikime

Foto Galeri

Vendndodhja në hartë

Prona të ngjashme

SHITET Apartament 1+1 64 m2 “fiori di bosco”

I DISKUTUESHEM

Apartament 2+1+2 per Qira, “Fiori di Bosco” Tirane

700 euro/muaj

TOKE NE GJIRIN E LALEZIT

I DISKUTUESHEM

Toke TRUALL ne Sarande

I DISKUTUESHEM

LAKE VIEW TIRANE

I DISKUTUESHEM

Rruga e Kosovarëve, Tirane shitet Ap. 2+1

238 000 Euro

Na shkruani

Kontakt Form