small logo real estate

I DISKUTUESHEM

TOKE NE GJIRIN E LALEZIT

Shpërndaje:

Facebook
WhatsApp
Twitter

Përshkrim i pronës

Shitet tokë në Gjirin e Lalësit në Durrës. E përshtatshme për hotel & vila ose biznes. Sipërfaqe : 12 000 m2, 10 000 m2 dhe 9600 m2. Për më shumë kontakoni Amazing Properties në : + 355 688 321 106

Specifikime

Foto Galeri

Vendndodhja në hartë

Prona të ngjashme

SHITET Apartament 1+1 64 m2 “fiori di bosco”

I DISKUTUESHEM

Apartament 2+1+2 per Qira, “Fiori di Bosco” Tirane

700 euro/muaj

TOKE NE GJIRIN E LALEZIT

I DISKUTUESHEM

Toke TRUALL ne Sarande

I DISKUTUESHEM

LAKE VIEW TIRANE

I DISKUTUESHEM

Rruga e Kosovarëve, Tirane shitet Ap. 2+1

238 000 Euro

Na shkruani

Kontakt Form