small logo real estate

I DISKUTUESHEM

Toke TRUALL ne Sarande

Shpërndaje:

Facebook
WhatsApp
Twitter

Përshkrim i pronës

Shitet tokë Truall në Sarandë. Rruga Lefter Talo ose lagja Amerikane. Buzë rruge e përshtatshme për biznes ose hotel. Me çertifikatë pronësie. 330 m2 dhe 600 m2. Për më shunë kontaktoni në nr tel: 0688 321 106, ose whatsApp +355 688 321 106 Amazing Properties

Specifikime

Foto Galeri

Vendndodhja në hartë

Prona të ngjashme

SHITET Apartament 1+1 64 m2 “fiori di bosco”

I DISKUTUESHEM

Apartament 2+1+2 per Qira, “Fiori di Bosco” Tirane

700 euro/muaj

TOKE NE GJIRIN E LALEZIT

I DISKUTUESHEM

Toke TRUALL ne Sarande

I DISKUTUESHEM

LAKE VIEW TIRANE

I DISKUTUESHEM

Rruga e Kosovarëve, Tirane shitet Ap. 2+1

238 000 Euro

Na shkruani

Kontakt Form