small logo real estate

750 euro/m2

Univers City TIRANE

Shpërndaje:

Facebook
WhatsApp
Twitter

Përshkrim i pronës

Apartamente në shitje ne Univers city pranë QTU Tiranë Tipologji 1+1 dhe 2+1 Cel: 0688 321 106

Specifikime

Foto Galeri

Vendndodhja në hartë

Prona të ngjashme

SHITET Apartament 1+1 64 m2 “fiori di bosco”

I DISKUTUESHEM

Apartament 2+1+2 per Qira, “Fiori di Bosco” Tirane

700 euro/muaj

TOKE NE GJIRIN E LALEZIT

I DISKUTUESHEM

Toke TRUALL ne Sarande

I DISKUTUESHEM

LAKE VIEW TIRANE

I DISKUTUESHEM

Rruga e Kosovarëve, Tirane shitet Ap. 2+1

238 000 Euro

Na shkruani

Kontakt Form