small logo real estate

280000

Vilë në VORË,

Shpërndaje:

Facebook
WhatsApp
Twitter

Përshkrim i pronës

Vilë në VORË, Shitet Vila në Vorë, sipërfaqe 394 m2 ndërtim dhe sipërfaqe trualli 350 m2. Ndërtim i vitit 2017. I pajisur me çertifikatë pronësie. E organizuar në 6 dhoma gjumi me ballkone individuale 4 tualete Dy sallone me ballkone ne fasade. Dy kuzhina individuale 4 poste parkingu. Çmimi: 280 000 € Cel: +355 688 321 106

Specifikime

Foto Galeri

Vendndodhja në hartë

Prona të ngjashme

Rruga e Kosovarëve, Tirane shitet Ap. 2+1

238 000 Euro

APARTAMENT 1+1 55 m2 Durrës

37000

Vilë në VORË,

280000

Apartament 1+1 “Shkëmbi Kavajës” Durrës

52000

SHITET apartamenti 5+1 në rrugën PJETËR BUDI Tiranë.

210000

Shiten DYQANE

I DISKUTUESHEM

Na shkruani

Kontakt Form