small logo real estate

280000

Vilë në VORË,

Shpërndaje:

Facebook
WhatsApp
Twitter

Përshkrim i pronës

Vilë në VORË, Shitet Vila në Vorë, sipërfaqe 394 m2 ndërtim dhe sipërfaqe trualli 350 m2. Ndërtim i vitit 2017. I pajisur me çertifikatë pronësie. E organizuar në 6 dhoma gjumi me ballkone individuale 4 tualete Dy sallone me ballkone ne fasade. Dy kuzhina individuale 4 poste parkingu. Çmimi: 280 000 € Cel: +355 688 321 106

Specifikime

Foto Galeri

Vendndodhja në hartë

Prona të ngjashme

SHITET Apartament 1+1 64 m2 “fiori di bosco”

I DISKUTUESHEM

Apartament 2+1+2 per Qira, “Fiori di Bosco” Tirane

700 euro/muaj

TOKE NE GJIRIN E LALEZIT

I DISKUTUESHEM

Toke TRUALL ne Sarande

I DISKUTUESHEM

LAKE VIEW TIRANE

I DISKUTUESHEM

Rruga e Kosovarëve, Tirane shitet Ap. 2+1

238 000 Euro

Na shkruani

Kontakt Form